konec bludů

23. april 2013 at 10:19 | Stephanie Rose |  story

KONEC BLUDŮ


Krásný slunný den, vy moje sluníčka :-*

Poslední dva týdny, kdz jsem nepsala jsem byla v Drážďanech a jak se mi vyjebal noťas, tak jsem vám ani nepsala, protože u kámoše se mi nechtělo, když u něj v pokoji pořád někdo je :D A v Drážďanech na penzionu WiFi nebyla, akorát poslední dva dny na hotelu.
Poznala jsem v práci jednu novou slečnu J-O, milá, hodňonká, sympatická, hubená, vysoká, znamení panna - jako já :D Tak jsme si úžasně povahově sedly, každopádně její tělo je tak dokonalé, jako na fotkách. A abych pravdu řekla, tenhle človíček mě opět přivedl k tariánství, ona si dá výjimečně kuře + jí ryby (pesco-polo-tariánka - jako já dřív) a já jsem teď už jenom pesco-tariánka (pouze rybí maso), také ale začnu jíst víc vajíček, abych měla bílkoviny, protože od dnešního dne začínám s ,,POLE DANCE,, .
A proč s ním vlastně začínám? Protože je na čase vám tu přestat psát o tom, jak uklízím hotely, ale napsat o své skutečné práci kterou dělám.
1. Jsem tanečnice v nachtbarech, dělám GoGo, strip, společnici, obsluhu ale POZOR!! k této práci se absolutně neváže nic se sexem, žádné sexuální služby tanečnice neprovozujou, to musí pánové do bordelu, ne do stripu :D
2. Co je to strip?
Tři písně tancujete na podiu s tyčí, každý bar to má zařízené jinak. V polovině třetí písně sundaváte vršek, vybíráte za tanec dolary od pánů, ty vám obvykle dávají mezi prsa, do ruky nebo za kalhotky - je lepší mít 2 kalhotky, aby vám nic nelezlo. Na stagi se nás pánové nesmí dotýkat jinak než při dávání dolarů, jinak obvykle dostane dělo :D Záleží na každé holce, co pánům dovolí či ne :D
3. Funkce společnice
Po tanci buď čumíte nebo jdete za nějakým týpkem a přesvědčujete ho, aby vám koupil lahev šáňa - z každé lahve provize 30% z ceny. Záleží na něm, jak drahou vám bude chtít koupit. Když ho na lahev ukecáte, tak s ním pijete, laškujete, povídáte si a když se pánovi zalíbíte a bude mít maney, tak ho pozvete na privát nebo on řekne sám, že tam s vámi chce jít.
4.Co je to privát?
Je to místnost se závěsem, taková kóje jakoby, kde pánovi zatancujete celkový strip na 2-3 songy. Na konci 3 písničky si stáhnete kalhotky, cca 5 vteřin a zase si je nandáte. Můžete pánovi udělat klidně i masáž ramenou, každá holka má vlastní styl. Když je pán na privátě úchylnej a dělá vám věci, co se vám nelíbí, tak to ukončíte a jdete zpět na bar a popřípadě hledáte novou oběť :D A když je pán dotěrný, jdete za security a ti si s pánem poradí po svém :D

No je to přehnaná práce, která mě vážně nehorázně baví :D A nevím co dodat, chci být tak dobrá, abych mohla příští léto odjet do Karibiku nebo na Nový Zéland :D Jen tu práci, musíte brát jako práci, velkou pařbu a zábavu, nebát se.

Každopádně jsem se bála vám to říci takhle na plno, je jen na vás co si o tom myslíte, ale divily byste se, kolik holek ve vašem okolí to může dělat ;) A kolik holek si tak přijde na luxusní prachy :D A taky kdo by nechtěl mít za 5 dní vyděláno 200 - 700€ a těch 200€ je minimum :D Normální výdělek je nad 300€, já jsem si první týden vydělala 300€ - 50€ - to jsem utratila :D Druhý týden v práci jsem si vydělala přes 450€, takže taky přehnaný :D Jen musím změnit agenturu, protože v týhle agentuře dost vojebávají o prachy a to neni moc dobrý :-/ Nehledě na to, že ta druhá agentura má lepší angažmá :D

No, jsem moc zvědavá, co mi k tomu povíte, kolik blogerek mě zavrhne atd. :D

Stejně vás mám ráda ... xoxo Steph
 


Comments

1 Theresa Theresa | Web | 27. april 2013 at 13:24 | React

Ohh, tak to je opravdu skvělá práce! :D Za takový prachy, proč ne. Musí to opravdu být zábava :D. Live while we're young!

2 Poppy Poppy | Web | 5. may 2013 at 11:43 | React

Náhodou to zní zajimavě! :D Koneckonců YouOnlyLiveOnce :D Nechceš spřátelit? :) Hned si tě zapíšu ;)

3 Mimi Straight Mimi Straight | Web | 9. may 2013 at 22:21 | React

YOLO ! přesně..
já ti gratuluju... mít na to tělo... jdu do toho.. proč ne.. zkušenosti jak manipulovat s lidma, jak je od sebe umět odehnat i přihnat... skvělý prachy...
ještě by to chtělo nějak vypadat a mítna to čas a jdu do toho.. ;)

4 Ornella van Cor Ornella van Cor | Web | 24. june 2013 at 20:36 | React

Nad touto prací jsem začala v posledních několika týdnech dost přemýšlet, ale musela bych dost zhubnout si myslím, jinak by mě to asi bavilo. :) Ani nejde o ty prachy, i když jsou fakt dost dobré, já se spíš ráda předvádím a mám ráda společnost, takže by to pro mě bylo asi ideální. Třeba v budoucnu... :) Jinak budu tento blog sledovat a co já vím, třeba mě tvá práce přesvědčí, abych to také zkusila :)) Hodně štěstí :)

5 Ornella van Cor Ornella van Cor | Web | 24. june 2013 at 20:37 | React

Nad touto prací jsem začala v posledních několika týdnech dost přemýšlet, ale musela bych dost zhubnout si myslím, jinak by mě to asi bavilo. :) Ani nejde o ty prachy, i když jsou fakt dost dobré, já se spíš ráda předvádím a mám ráda společnost, takže by to pro mě bylo asi ideální. Třeba v budoucnu... :) Jinak budu tento blog sledovat a co já vím, třeba mě tvá práce přesvědčí, abych to také zkusila :)) Hodně štěstí :)

6 windows product key windows product key | Email | Web | 19. june 2018 at 11:30 | React

Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 & 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98, and Windows NT.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.